Hakkımızda

Yeni misiniz?

O halde tanışalım!

Belgelerimiz, kupalarımız ve müşterilerimiz hemfikir! Biz, işimizi profesyonelce yapıyor ve sizlere değer veriyoruz. 2016 yılında kurulduk. Bünyemizde A milli sporcuları, WRF uluslararası rehberleri, rafting rehber eğitmenleri, akarsu kano antrenörleri, rafting milli takım antrenörleri, dağ kılavuz rehberleri, can kurtaranlar ve ilk yardım uzmanları bulunmakta ve tüm bunlarla minimum riskle maksimum macerayı yaşamanızı sağlamaya çalışıyoruz. 3 ayrı zorlukta parkurlarda raftingin zevkini ve mutluluğunu yaşamak, deli gibi ıslanmak için sizleri aramıza bekliyoruz!

Bir tur firması değil, rafting işletmesiyiz. 5 dönüm arazi üzerinde kuruluyuz. 30 araçlık otopark, kapalı ve yazlık teras olmak üzere 2 adet yerleşke, 1 dönüm ağaç gölgesi olan bahçemiz bulunmaktadır. 30 çadırlık kamp alanı, konaklamak için bungalov ve apart dairelerimiz mevcuttur.

Tesisimizde yöresel kahvaltılar, yöresel yemekler ve mangal çeşitleri de bulunmaktadır. Fırtına Deresi çevresinde birçok mola alanımız bulunmaktadır ve burada katılımcılara sürpriz ikramlar verilmektedir. En çok üzerinde durduğumuz konu ise katılımcılarımızın güvenliği olduğu için, tüm rehberlerimiz, su seviyesi fark etmeksizin, dereyle bütünleşmekte ve eğitmenlerle kendini geliştirmektedir.

WRF (Dünya Rafting Federasyonu) onaylı rehberlerimizin yanı sıra, Türkiye Rafting Federasyonu, eğitmenlerimizin bilgilerini tazelemeleri için eğitmenlerimize düzenli eğitim vermektedir. Keyiften de önce can güvenliğiniz bizlere emanettir. Keyif, ikramımızdır. İşletmemiz, TÜRSAB belgeli acentalarca desteklenmektedir.

profesyonellik koktu yahu...

Ekibimizle Tanışın

Atatürk Üniversitesi Halk ve İlişkiler Uzmanı 4 Yıl Fırtına Nehrinde Nehir Rehberi 1995 Rize Doğumlu  

2. Derece Akarsu Kano Antrenörü Nehir Rehberi Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Rafting Türkiye Şampiyonu  

  2.Kademe Rafting Antrenörü 2.Kademe Akarsu Kano Antrenörü WRF Uluslararası Rafting Nehir Rehberi Rafting Milli Takım Antrenörü Rafting Nehir Rehber Eğitmeni Dağ Rehberi Cankurtaran İlk Yardım Uzmanı İletişim : 05387369941 Öz Geçmiş 1988 Rize Doğumlu Aydın Aksoy, küçük yaşında spor hayatına girmiştir.5 Yaşında yüzmeyle spor…

1999 Rize Doğumlu Atatürk Üniversitesi İktisat Mezunu 4 yıl Fırtına Deresi Nehir Rehberi Rafting Türkiye Şampiyonu

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe
Open chat
1
Buradayım! Adım Aydın. Milli takım antrenörü ve rafting rehberiyim. Bana dilediğiniz zaman yazabilirsiniz :)
Powered by