Yedek kıyafetler havlu ve terlik

Kişisel su kıyafetleri ( isteğe bağlı )

Rafting etkinliğine katılmaya karar verdiniz ve nasıl giyinmeniz gerektiğini bilmiyorsanızRaftinge giderken yanınıza ne almanız gerekiyor bilmiyorsanız bu yazımız sizin için aydınlatıcı bir rehber olacaktır.
Rafting su sporudur. Bu yüzden yanımıza alacağımız malzemeler iki tipte olacaktır. Birincisi Rafting yaparken giyeceğiniz yani sizi suda rahat ettirecek malzemeler diğeri de su dışında rahat ettirecek malzemelerdir.

Eğer spor yapmaya karar verdiysek bütün spor dallarında olduğu gibi rahat elbiseler tercih etmenizi tavsiye ederim. Rafting yapmaya karar verdiğiniz dönem yaz aylarındaysa yazlık spor malzemeler eğer biraz daha soğuk havalardaysa Outdoor ürünler kişisel su kıyafetleri ( isteğe bağlı ) tercih ederek etkinliğe katılabilirsiniz.

Su üzerinde kullanacağınız malzemelere geldiğimiz de biz Derebeyi Rafting şirketi olarak Rafting yapacağınız dönemlerde sizlere tesis imkanları ile yardımcı olacaktır. Ayaklarınız için patik veya deniz ayakkabısı imkanı sunuyoruz. Yine bu elbiselerin üzerine yağmurluk giymenizde faydalı olacaktır. Sürekli bu tarz su sporları yapıyorsanız kendinize neopren elbise alabilirsiniz. Fiyat olarak markaya göre 500₺-1000₺ arasında değişmektedir. Malzeme bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenlik ekipmanları zaten tesisler tarafından karşılanmaktadır.

Eğer yaz dönemlerinde gelecekseniz aynı denize gider gibi yanınıza şort, tişört, mayo, haşama, deniz ayakkabısı ( yoksa biz veriyoruz ),spor ayakkabı, güneş kremi ( cildiniz hassassa ) spor ayakkabı gibi kişisel malzemeler almalısınız. Bu malzemeler Rafting esnasında kullanılmaktadır.
Rafting bitiminde yine tesisimizde duş alma imkanınız bulunmaktadır. Bu nedenle duşlar için terlik, havlu, şampuan yedek iç çamaşırı gibi malzemeler bulundurmanız gerekmektedir. Raftinge giderken yanınıza almanızı tavsiye edeceğim diğer ürünlerde flaş disk, telefonla fotoğraf çekmek isterseniz boyun ipli housing, yine güneş gözlüğü veya normal gözlük kullanıyorsanız gözlük ipi yine yanınıza almanız gereken önemli malzemelerdir.

Raftinge giderken küçük bir çanta hazırlayıp yukarıda saydığımız malzemeleri içerisine koymanız sizin için yeterlidir. Çabuk kuruyan ürünler tercih etmeniz yine faydanıza olacaktır.
Kalite ve Güvenin Adresi Derebeyi Rafting eğlenceli Raftingler diler…

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe
Open chat
1
Buradayım! Adım Aydın. Milli takım antrenörü ve rafting rehberiyim. Bana dilediğiniz zaman yazabilirsiniz :)
Powered by